ÖVRIGT / Mattor / Chuval 7065016
nr 706 5016
Chuval
Antik, Arabachi ?, 88xd140, jämnt ställvis hårdare slitage, lagningar, 1st hörn med skada
Kondition: Even partly heavier wear, repairs, one corner with damage.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:56:21
1/8 18:51:21